Goca Design

Współpraca

  1. Układ funkcjonalny  dokumentacja obejmuje kilka propozycji układu ścian działowych, ergonomiczne rozplanowanie mebli wraz z analizą sposobu funkcjonowania przestrzeni w danym ustawieniu. Może również zawierać rysunki branżowe: elektrykę, hydraulikę, C.O..

 

   2. Projekt koncepcyjny - to ergonomiczne rozplanowanie ścian i mebli na rzucie. Ponad to określany jest styl i kolorystyka wnętrza, dobierane są meble i oświetlenie. Ustalane są także materiały i faktury powierzchni. Do projektu dołączony jest spis materiałów i wyposażenia. Propozycje przedstawione są na KOLAŻU lub szczegółowej wizualizacji 3D.

 

   3. Projekt wykonawczy  poprzedzony jest projektem koncepcyjnym. Dokumentacja zawiera szczegółowe rysunki rzutów i kładów (w skali 1:20 lub 1:50) podłóg, sufitów podwieszanych, okładzin ściennych, elektryki i mebli np. kuchennych, łazienkowych, garderób. Rysunki te potrzebne są ekipie remontowej do dalszej realizacji projektu. 

 

  4. Projekt deweloperski jeśli nie chceszpo odbiorze mieszkania” od dewelopera burzyć, pruć ścian i ponosić związanych z tym dodatkowych kosztów to proponuję wykonanie projektów branżowych na etapie powstawania budynku. Wtedy deweloper wykona wszystko zgodnie z projektami.

 

  5. Nadzór autorski - może to być kilka spotkań z ekipami od poszczególnych branż albo stały nadzór nad wykonywanymi pracami i dopilnowanie czy wszystko jest wykonywanie zgodnie z projektem.

 

  6. Inwestor zastępczy – jeśli nie masz czasu albo nie mieszkasz w mieście gdzie realizowana jest Twoja inwestycja to ta propozycja jest dla Ciebie. Zajmę się negocjowaniem cen, doborem ekip wykoczeniowych i nadzorem nad przebiegiem ich prac. Dokonanie zakupu materiałów wykończeniowych i dostarczenie ich na miejsce budowy też leży w mojej gestii. Tobie pozostanie przeprowadzenie się do czystej i nowej przestrzeni.

 

 

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Współpracuję ze stałymi ekipami remontowymi i stolarzami.

 

 

 

Zapraszam do współpracy,
 
Maria Ksiąźek