Goca Design

GocaDesign

 

to autorska pracownia projektowania wnętrz, którą założyłam w 1997 roku. Pomysł ten zrodził się z potrzeby TWORZENIA ciekawych wnętrz mieszkań i domów, jak również dużych obiektów i mniejszych  pomieszczeń użyteczności publicznej. Często przestrzenie te wzbogacam zaprojektowanymi przeze mnie meblami.

 

 

W pracy nie lubię nudy dlatego wraz z moim zespołem tworzymy wnętrza w różnych stylach od retro po minimalistyczne. Wiemy, że dbałość o detal buduje nastrój i charakter wnętrza. W pracy łącze wykształcenie budowlane (Politechnika Warszawska) i plastyczne ( PSP kierunek wystawiennictwo) co pozwala mi przekładać język sztuki na praktyczne rozwiązania. W poszukiwaniu nowinek designerskich i technologicznych odwiedzam targi branżowe zarówno w Polsce jak i Europie. 

 

 

 

Kaźdy projekt jest jak podróż w nieznane, do której trzeba się dobrze przygotować i zaufać przewodnikowi aby wspólnie osiągnąć cel. Do współpracy zapraszam solidne i terminowe ekipy wykonawcze i stolarskie.

 

 

 

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku pozwoliło mi dobrze zrozumieć potrzeby klientów, czego najlepszym dowodem jest fakt, źe wielu z nich powraca po latach z nowymi realizacjami lub polecają usługi mojej firmy swoim przyjaciołom.

 

 

 

 

  

 

 

Zapraszam do współpracy,

 

Maria Ksiąźek z zespołem.